Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w polityce cookies Akceptuję Zamknij

O firmie

 

 

ENGIE EC serwis Sp. z o. o.

Spółka „EC serwis” z siedzibą w Słupsku przy ul. Orląt Lwowskich 6 rozpoczęła działalność z dniem 1 stycznia 2010 roku, w wyniku wydzielenia ze Spółek Założycielskich działalności związanej z serwisem i usługami w branży ciepłowniczej oraz elektroenergetycznej. W lipcu 2016 roku, w związku ze zmianami własnościowymi, uległa zmiana nazwy Spółki na ENGIE EC serwis Sp. z o. o.

 

Bogata wiedza i doświadczenie naszych pracowników, pozwala zaoferować Państwu świadczenie szerokiego zakresu usług, związanych przede wszystkim z ciepłem i instalacjami sanitarnymi.

Nasza Misja

Zaspakajanie potrzeb przedsiębiorstw ciepłowniczych, innych przedsiębiorstw, instytucji i mieszkańców z regionu, działania w zakresie świadczenia usług serwisowych i eksploatacyjnych infrastruktury ciepłowniczej i elektroenergetycznej w ramach aktualnie dostępnych, ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań.

Nasza Wizja

Być ważnym przedsiębiorstwem należącym do ENGIE, oferującym usługi w zakresie zaspakajania potrzeb zgłaszanych przez Spółki tej Grupy i Koncernu, a także świadczyć usługi dla innych podmiotów w kraju i za jego granicami.

 
 

Nasza kadra

Prezes Zarządu

Romuald Tarasiuk

sekretariat.ecs@engie.com

Dyrektor ds Eksploatacji Systemów Ciepłowniczych

Mirosław Kruk

miroslaw.kruk@engie.com

Dyrektor ds. rozwoju

Violetta Kurdej

violetta.kurdej@engie.com

 
 
 

Zaufali nam

O sukcesie Firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. Kilkanaście lat doświadczenia na rynku, profesjonalizm oraz mnogość zakończonych wdrożeń przekładają się na satysfakcję oraz zaufanie ogromnej rzeszy Klientów. Naszymi klientami są zarówno małe przedsiębiorstwa, placówki oświatowe, jak również duże korporacje.

 
 
 

Kontakt

ENGIE EC Serwis
ul. Orląt Lwowskich 6
76-200 Słupsk

NIP 8393116292
Regon 220939385
KRS 0000346744

TELEFON:
Sekretariat: 59 847 44 80
Fax: 59 847 44 99


E-MAIL:
sekretariat.ecs@engie.com