Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w polityce cookies Akceptuję Zamknij

O firmie

O nas

ENGIE EC serwis Sp. z o. o.

Spółka „EC serwis” z siedzibą w Słupsku przy ul. Orląt Lwowskich 6 rozpoczęła działalność z dniem 1 stycznia 2010 roku, w wyniku wydzielenia ze Spółek Założycielskich działalności związanej z serwisem i usługami w branży ciepłowniczej oraz elektroenergetycznej. W lipcu 2016 roku, w związku ze zmianami własnościowymi, uległa zmiana nazwy Spółki na ENGIE EC serwis Sp. z o. o.

 

Bogata wiedza i doświadczenie naszych pracowników, pozwala zaoferować Państwu świadczenie szerokiego zakresu usług, związanych przede wszystkim z ciepłem i instalacjami sanitarnymi.

Nasza Misja

Zaspakajanie potrzeb przedsiębiorstw ciepłowniczych, innych przedsiębiorstw, instytucji i mieszkańców z regionu, działania w zakresie świadczenia usług serwisowych i eksploatacyjnych infrastruktury ciepłowniczej i elektroenergetycznej w ramach aktualnie dostępnych, ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań.

Nasza Wizja

Być ważnym przedsiębiorstwem należącym do ENGIE, oferującym usługi w zakresie zaspakajania potrzeb zgłaszanych przez Spółki tej Grupy i Koncernu, a także świadczyć usługi dla innych podmiotów w kraju i za jego granicami.

 

Nasza kadra

Prezes Zarządu

Marek Bączkiewicz

sekretariat.ecs@engie.com

Dyrektor

Tomasz Siemion

Zespół Obsługi i Wsparcia

tomasz.siemion@engie.com

Kierownik

Aleksandra Błaszczyk

Zespół Obsługi i Wsparcia ds. Obsługi Klienta

aleksandra.blaszczyk@engie.com 

Kierownik

Mirosław Kruk

Zespół Obsługi Bieżącej

miroslaw.kruk@engie.com

Kierownik

Elżbieta Wendland

Zespół Obsługi i Wsparcia  ds. Przygotowania Usług

elzbieta.wendland@engie.com

 

Zaufali nam

 

O sukcesie Firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. Kilkanaście lat doświadczenia na rynku, profesjonalizm oraz mnogość zakończonych wdrożeń przekładają się na satysfakcję oraz zaufanie ogromnej rzeszy Klientów. Naszymi klientami są zarówno małe przedsiębiorstwa, placówki oświatowe, jak również duże korporacje.

 

 
 

 
 
 

Kontakt

ENGIE EC Serwis
ul. Orląt Lwowskich 6
76-200 Słupsk

NIP 8393116292
Regon 220939385
KRS 0000346744

TELEFON:
Sekretariat: 59 847 44 80
Fax: 59 847 44 99
Pogotowie techniczne: 993

E-MAIL:
sekretariat.ecs@engie.com